Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Pomorska Liga Unihokeja Młodzików

Ruszyła Pomorska Liga Unihokeja młodzików. UKS Europejczyk rozpoczął swoje rozgrywki w Gdańsku Osowie od trudnych spotkań z LUKS Nolet Żabi Róg (2:5) i Dragons Płoskinia (3:2). Nasi walczyli o każdą piłkę i oddawali sporo strzałów, ale niestety przeciwnicy okazali się skuteczniejsi. Trzeci mecz rozegraliśmy z UKS Aligator II. Tym razem strzeliliśmy 5 bramek i straciliśmy tylko 1. Trzeba dodać, że po naszej stronie mogliśmy podziwiać pokaz umiejętności bramkarskich w wykonaniu Piotrka (Vd).
W Nowym Roku czeka nas kolejny turniej Pomorskiej Ligii (rocznik 2007-2008).

Jagoda 11

od lewej góra: Dominik Wysocki, Bartek Marzec, Grześ Zaborny, Jaś Dusza, Piotr Toczek, Dominik Kurkowski
od lewej dół: Marcel Sidorkiewicz, Filip Marjański, Maciek Olejniczak, Michał Kamiński, Łukasz Dusza
trenerka Jagoda Wieczorek

Statystyka

Dzisiaj514
Wczoraj585
Tydzień1740
Miesiąc11312
Wszystkie3972558

Visitor IP : 35.175.200.4 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb