Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Pomorska Liga Unihokeja Młodzików

Ruszyła Pomorska Liga Unihokeja młodzików. UKS Europejczyk rozpoczął swoje rozgrywki w Gdańsku Osowie od trudnych spotkań z LUKS Nolet Żabi Róg (2:5) i Dragons Płoskinia (3:2). Nasi walczyli o każdą piłkę i oddawali sporo strzałów, ale niestety przeciwnicy okazali się skuteczniejsi. Trzeci mecz rozegraliśmy z UKS Aligator II. Tym razem strzeliliśmy 5 bramek i straciliśmy tylko 1. Trzeba dodać, że po naszej stronie mogliśmy podziwiać pokaz umiejętności bramkarskich w wykonaniu Piotrka (Vd).
W Nowym Roku czeka nas kolejny turniej Pomorskiej Ligii (rocznik 2007-2008).

Jagoda 11

od lewej góra: Dominik Wysocki, Bartek Marzec, Grześ Zaborny, Jaś Dusza, Piotr Toczek, Dominik Kurkowski
od lewej dół: Marcel Sidorkiewicz, Filip Marjański, Maciek Olejniczak, Michał Kamiński, Łukasz Dusza
trenerka Jagoda Wieczorek