Najmłodsi medaliści!

Punktualnie o 10 młodzi lekkoatleci przybyli na miejsce Mistrzostw - szkolne boisko. Powitał ich dyrektor Szkoły - Adam Perzyński, razem z przedstawicielami firmy GPEC. Po krótkim występie Dancing Cheer Stars najmłodsi sportowcy rozeszli się wraz z wychowawczyniami na wyznaczone miejsca poszczególnych konkurencji: biegu, skoku w dal oraz rzutu piłeczką palantową. Po wysłuchaniu wskazówek od sędziów - pani Kasi Markiewicz, pana Patryka Zahaczewskiego i pana Daniela Lede, rozpoczęła się rywalizacja niczym na igrzyskach olimpijskich!

Dopingowani przez kolegów i koleżanki młodzi sportowcy osiągali życiowe rekordy w poszczególnych dyscyplinach. Emocji było co niemiara! W przerwach między występami każdy miał okazję porozmawiać z panem Marianem, który wspierał wszystkich dobrym słowem :)

Jak podczas każdych Mistrzostw, tak i na naszych wyłoniliśmy najlepszych sportowców w każdej klasie. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco

REKORDZIŚCI SZKOŁY KLAS 0 - 3

ROK SZKOLNY 2012/2013

Każdy uczestnik otrzymał z rąk pana Mariana Kolasy pamiątkowy dyplom, a najlepsi z najlepszych medale.

Nagrody i zdrowy poczęstunek - owoce i wodę  - ufundowała firma GPEC. Dziękujemy!!!

GALERIA ZDJĘĆ :)

Visitor IP : 3.133.141.6 1 Unknown - Unknown