Święto tańca w SP 27 :)

Licznie zgromadzona widownia mogła oglądać podczas występów przeszło 150 młodych adeptów tańca! Dzieci w wieku 5 - 12 lat rywalizowały w następujących kategoriach: INNE FORMY TANECZNE KLAS 0 - 3, INNE FORMY TANECZNE KLAS 4 - 6 oraz HIP - HOP KLAS 4 - 6

Swoimi występami uświetniły imprezę cheerleaderki z Dancing Cheer Stars z SP 27 oraz z Dance Eleven z Gimnazjum nr 11.

Widzowie oklaskami zachęcali młode tancerki do występów, głośno nagradzając je za perfekcyjnie wykonywane elementy oraz zachwycające układy!

Niełatwą pracę miała komisja sędziowska w składzie: Klaudia Chądzyńska, Michał Wrzaszcz, Halina Koput i Sylwia Martys. Dopiero po burzliwych dyskusjach sędziowie przyznali zespołom poszczególne miejsca :)

Kierownik zawodów - Ania Krause - dziękuje dyrektorowi Szkoły, panu Adamowi Perzyńskiemu, za wsparcie i pomoc w organizacji Zawodów!

Dziekujemy wszystkim trenerom, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie dzieci do występów - szczególnie tym, którzy wytrwali do zakończenia zawodów...

GALERIA ZDJĘĆ :)

Wyniki III Wiosennych Zawodów Tanecznych