Konkurs 50-tysięcy runda I

Jako pierwsi startowali w swoich konkurencjach uczniowie klas I. Emocje, doping na trybunach - to wszystko sprawiło że sportowa walka była bardzo zacięta, ale i bardzo wyrównana. Ku naszej ogromnej radości pierwsze miejsce zajęli dość niegościnni gospodarze- uczniowie klas I z SP 27, awansując tym samym do rundy drugiej!!! Drugie miejsce i awans wywalczyła także SP 39.

Drugoklasiści zmierzyli się w swoihc konkurencjach jako druga grupa wiekowa. Tu też emocje i doping dodawały mały sportowcom sił. Pierwsze miejsce zajęła ekipa z SP 39, drugie nasi drugoklasiści!!! Radość z awansu była więc podwójna.

Emocje sięgały zenitu podczas konkurencji klas III. Tutaj walka była najbardziej wyrównana, o punktach decydowały ułamki sekund i centymetry. Znów bezkonkurencyjni okazali się goście z SP 39, a kolejną drużyną która awansowała byli....... uczniowie trzeciej klasy SP 27!!!

Od dzisiaj maluchy rozpoczynają przygotowania do rundy drugiej.... oby poszła im tak samo dobrze jak pierwsza :)

Visitor IP : 18.218.169.50 1 Unknown - Unknown