Regulamin szatni uczniowskiej

Szatnia uczniowska w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku funkcjonować będzie od dnia 02 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że obuwie musi być przechowywane w workach, inaczej nie będzie przyjmowane na przechowanie!

Podobny obraz

W szatni uczniowskiej obowiązywać będzie Regulamin szatni uczniowskiej, z którym możecie się Państwo zapoznać poniżej.

Świtlica profilaktyczna- "Fabryka dziecięcych uśmiechów"

Uwaga Rodzice!

Od 5 października ruszają zajęcia świetlicy profilaktycznej "Fabryka dziecięcych uśmiechów". Dzieci zabierane będą na zajęcia ze świetlicy szkolnej.

W planie zajęć nastąpiła drobra zmiana dot. treningu umiejętności społecznych. Zajęcia odbywać się będą we czwartki od 7:30-8:30, a prowadzić je będą Anna Meslin i Aneta Szczepańska.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Visitor IP : 54.82.29.141 1 Unknown - Unknown