Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Świtlica profilaktyczna- "Fabryka dziecięcych uśmiechów"

Uwaga Rodzice!

Od 5 października ruszają zajęcia świetlicy profilaktycznej "Fabryka dziecięcych uśmiechów". Dzieci zabierane będą na zajęcia ze świetlicy szkolnej.

W planie zajęć nastąpiła drobra zmiana dot. treningu umiejętności społecznych. Zajęcia odbywać się będą we czwartki od 7:30-8:30, a prowadzić je będą Anna Meslin i Aneta Szczepańska.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Visitor IP : 3.95.63.218 1 Unknown - Unknown