Mikołajkowa wizyta u koszykarzy!

07.12.2015 uczniowie naszej Szkoły mieli przyjemność być gośćmi zawodników drużyny Trefl Sopot w ERGO Arenie. Wizyta była wygraną w konkursie zorganizowanym podczas koszykarskich derbów Trójmiasta - SP 27 była wówczas najliczniej reprezentowaną szkołą.
W mikołajkowych strojach na spotkanie udali sięuczniowie klas: 1a, 1c, 2c, 2d i "0", a także małe cheerleaderki z grupy Dancing Stars, które występują na meczach koszykarskich i siatkarskich w ERGO Arenie.

Dzieci uczestniczyły w prawdziwej konferencji prasowej. Na ich pytania odpowiadali:

Tyreek Duren, Paweł Dzierżak, Josip Bilinovac, Jakub Motylewski, Piotr Śmigielski, Marcin Dutkiewicz, Ater Majok, Marcin Stefański, Rafał Stefanik.

Dzieci były bardzo zainteresowane pracą zawodowego koszykarza. Pytały m.in. o:  jaki byl ich najtrudniejszy przeciwnik, ile czasu poświęcają na trening, czy chcieli zostac kimś innym, jaki jest ich najgroźniejszy przeciwnik w tym sezonie, czy maja specjalna dietę, czy zawsze walczą do samego konca, kiedy się ich kariera zaczęła, co jedzą na śniadanie,ile czasu są w szatni,ile mieli dogrywek,z jakich klubów są,jak często mają trening. Spotkanie przebiegało w bardzo wesołej atmosferze, Josip Bilinovac zaprezentował nawet swój talent plastyczny :)

Oprócz spotkania z zawodnikami dzieci miały również okazję zwiedzić ERGO Arenę. Oprócz miejsc "ogólnodostępnych" jak płyta główna i dolne kondygnacje, miały również możliwość zasiąść w loży prezydenckiej, podejrzeć zawodników na siłowni, zobaczyć jak wyglądają garderoby gwiazd oraz zobaczyć, jak wygląda sala treningowa.

GALERIA ZDJĘĆ :)

LINK DO STRONY TREFLA SOPOT