Informacje dla rodziców zawodniczek drużyn cheerleaders

INFORMACJE OGÓLNE

1. Udział w treningach- jednostkach lekcyjnych jest OBOWIĄZKOWY.
  2. Klasa I realizuje innowację pedagogiczną „Ćwiczę i rozwijam się”.
  3. Treningi odbywają się według harmonogramu. Dodatkowe treningi będą się odbywały przed ważniejszymi występami lub zawodami w godzinach popołudniowych, informacja zostanie podana z kilkudniowym wyprzedzeniem.
  4. Rodzic/ opiekun ma obowiązek poinformowania trenera o nieobecności na treningu- trenera można powiadomić telefonicznie 793918455 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Uczennica zwolniona z zajęć ruchowych ma obowiązek przebywania na treningu-w tym czasie pomaga trenerowi.
  5. Cheerleading jest sportem. Zawodniczki drużyn cheerleaders uprawiają go wyczynowo.

WYMAGANIA

1. Rodzice są zobowiązani zapewnić uczennicy/ zawodniczce odpowiedni ubiór sportowy na treningi: obuwie na zmianę, bawełniane koszulki, krótkie spodenki (elastyczne, obcisłe, czarne).
  2. Oprócz tego rodzice zobowiązani są zapewnić wodę niegazowaną na KAŻDY trening.
  3. PROSZĘ O WYELIMINOWANIE NIEZDROWEJ ŻYWNOŚCI Z DIETY ZAWODNICZEK!!! (Fast foody, chipsy, napoje gazowane!!!
  4. Sprzęt sportowy używany na zawodach jest własnością szkoły i zawodniczka powinna o niego dbać. Za zniszczenie stroju, zgubienie pomponów rodzic zawodniczki poniesie odpowiedzialność finansową.

1. Trener współpracuje z pedagogiem/ psychologiem szkolnym.
  2. Zawodniczki są zobowiązane do posiadania „Dzienniczka cheerleaderki” w którym będą zapisywane ważniejsze wiadomości dotyczące występów, korespondencji trenera z rodzicami itp. (termin założenia dzienniczka-18 września 2012 r., zeszyt 16-kartkowy w kratkę)

ZAWODY

1. Udział w zawodach, pokazach, występach jest obowiązkowy, zatwierdzany przez dyrektora szkoły.
  2. O planowanym wyjściu rodzice będą informowani z wyprzedzeniem kilkudniowym z prośbą o wyrażenie zgody na udział córki.
  3. O planowanym wyjeździe rodzice będą informowani z wyprzedzeniem miesięcznym, z prośbą o wyrażenie zgody na udział córki.
  4. Zawodniczki które nie posiadają pisemnej zgody rodziców na udział w zawodach/ występach nie będą do nich dopuszczone.
  5. Planowane zawody, pokazy, wyjazdy w roku szkolnym 2012/2013 (TO NIE SĄ WSZYSTKIE WYSTĘPY!!!)
    • Weekend z cheerleaders w Alfa Centrum 29-30 IX 2012
    • Turniej Mikołajkowy XII 2012