Mistrzostwa Szkoły w Rummikub 2012

Kto nie grał w Rummikub, niech nie zwleka i zagra!!!

My to zrobiliśmy. Było warto!!!

Dnia 10 listopada o 930 w bibliotece szkolnej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Rummikub 2012. W zawodach wzięli udział: Kinga Jurec, Ala Wichrowska, Jan Gulczyński, Karolina Kulińska, Oliwia Lulkiewicz, Ola Lipińska, Paulina Wiszniewska, Dominik Karbowski, Agata Jaskółkowska, Tymon Sulima i Maria Procka. Sędziami były panie: Beata Gołębiowska, M. Niechwiedowicz i Ewa Pilarska. Gra wywoływała wiele emocji. Do szkolnych finałów przeszli Dominik Karbowski, Karolina Kulińska, Maria Procka. Pani Ewa czekoladowymi batonami pocieszyła tych, którzy przegrali i jednocześnie wzmocniła graczy, którzy przeszli do finałów.

Gra finałowa była zacięta. Mistrzem Rummikub została Karolina Kulińska, wicemistrzem- Maria Procka. III miejsce zajął Dominik Karbowski.

Pan dyrektor, Adam Perzyński, również zainteresował się naszymi zawodami, a nawet włączył się do gry. Ciekawe, jak mu poszła?

Gratulujemy wszystkim graczom i trzymamy kciuki za Karolinę i Marysię, które będą reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach w Rummikub Województwa Pomorskiego.

Visitor IP : 3.14.70.203 1 Unknown - Unknown