Wojewódzko - Metropolitalny Konkurs Biblijny

16 marca (sobota) w Domu Parafialnym kolegiaty Najśw. Serca Pana Jezusa odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom Wojewódzko - Metropolitalnego  Konkursu Biblijnego im. Kard. Augusta Hlonda "  Ewangelia wg św. Marka".
W finale formy plastycznej tego konkursu dla klas 0 - IV znalazły się 3 prace uczennic naszej szkoły:
 Weroniki Wojtynek z kl. I, Weroniki Galińskiej także z kl. I  oraz Oliwi Dziąg z kl. III.
Praca Weroniki Wojtynek została zauważona i wyróżniona podwójnie. Weronika otrzymała
Dyplom Wyróżnienia i Nagrodę Jury oraz cenną Nagrodę Publiczności.

Gratulujemy!
Konkurs Wiedzy z Ewangelii wg św. Marka w etapie rejonowym reprezentowało 4 uczniów:
Andrzej Wasilewski kl. IV a, Przemek Szumczyk kl. IV b oraz Oskar Jurec i Łukasz Filipski z kl. V.
Na 76 uczestników szkół podstawowych etapu rejonowego 3 naszych uczniów znalazło się w pierwszej 20.
To dobry wynik, dlatego im także gratulujemy!  Dziękujemy za duży wysiłek, który na pewno zaowocuje w późniejszym czasie.

Visitor IP : 18.218.184.214 1 Unknown - Unknown