Niecodzienni goście w Centrali Ruchu :-)

Niecodzienni goście w Centrali Ruchu

4 września 2013 roku (w środę) uczniowie klasy 4a pod opieką p. Agaty Zawistowskiej i p. Patryka Zahaczewskiego udali się na wycieczkę do Centrali Ruchu Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku. Dzieci mogły na żywo obejrzeć miejsca na co dzień niedostępne dla mieszkańców. Zapoznając się z system nadzoru komunikacji miejskiej, zwiedziły salę Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, zobaczyły także, jak wygląda stanowisko kierowania Straży Miejskiej, Inżyniera Miasta i Dyżurnego Prezydenta Miasta. Dużym przeżyciem dla czwartoklasistów było wejście do sali operacyjnej systemu TRISTAR. Na ogromnych ekranach zobaczyli przekazywany z ulicznych kamer obraz na żywo.

Więcej o wycieczce na stronie internetowej ZTM w Gdańsku oraz stronie WWW Gdańska!

Visitor IP : 3.147.73.35 1 Unknown - Unknown