SZLACHETNA PACZKA 2013 - PODZIĘKOWANIE

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POM-1503-052950), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Jak tylko zapukaliśmy do drzwi rodzina z wielką radością nas przyjęła. Synowie pani Ani automatycznie ubrali kurtki i wrazili chęć pomocy przy wnoszeniu prezentów na 3 piętro gdzie mieszkają. Byli bardzo zaskoczeni ilością paczek i łapali się z zachwytem za głowę powtarzając "wow aż tyle" Cała rodzina byłą wyraźnie zdumiona i w lekkim szoku kiedy wnosiliśmy kolejne pakunki. Po chwili jak do niej dotarło to całe dobro z prezentów widać było łzy wzruszenia. A na twarzach dzieci prawdziwe uśmiechy. Nie jestem w stanie określić co najbardziej się spodobało, bo co nowa paczka tym większe "wow" , "och" i "super". Pani Ania bardzo się ucieszyła z odkurzacza i garnków. Dzieci były zachwycone voucherami na buty i ubrania, że będą mogli je sami wybrać. No i oczywiście słodyczami.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo serdecznie pragnę podziękować Paniom, które przywiozły paczkę, całej szkole za trud, poświęcony czas i wkład materialny. To była prawdziwa przyjemność móc być pośrednikiem pomiędzy Państwem a rodziną w potrzebie. Nie jestem w stanie przekazać pisemnie tych wzruszeń i emocji ale proszę uwierzyć mi na słowo, że nigdy nie byłam świadkiem takich iskierek szczęścia w oczach innych osób cieszących się, że dobro istnieje. Prezent od rodziny w postaci kartki prześlę Państwu na adres szkoły. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za okazane serce i życzę radosnych świąt!
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Ania nas wyściskała prosząc o przekazanie najlepszych życzeń dla Darczyńcy. Młodsze dzieci przygotowały kartkę dla Darczyńcy z podkreśleniem, że proszą o przekazanie.

Visitor IP : 18.224.53.202 1 Unknown - Unknown