Wyniki konkursu informatycznego Bóbr

BOBR logo krzywe tlo finn 1600

Mamy oficjalne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2018.

Tymon Karpiński  klasa 6b - III miejsce,

Zosia Bielawa klasa 5 b - wyróżnienie.

Biorąc pod uwagę statystyki jest to niewątpliwie wielki sukces naszych uczniów. W konkursie na całym świecie  brały udział tysiące dzieci, a tak wysokimi lokatami mogą  się pochwalić tylko nieliczni. W  Gdańsku raptem troje uczniów osiągnęło takie lokaty, w tym Zosia i Tymon.

Uroczyste zakończenie XIII Edycji Konkursu Bóbr odbędzie się 8 marca 2019 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wielkie brawa i ogromne gratulacje dla zwycięzców!

Mamy oficjalne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2018. Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie Laureatów kategorii Benjamin.

Tymon Karpiński z klasy 6b zdobył III miejsce,

Zosia Bielawa z klasy 5 b -wyróżnienie.

Jest to niewątpliwie wielki sukces naszych uczniów biorąc pod uwagę statystyki. W konkursie brały udział na całym świecie miliony dzieci, a tak wysokimi lokatami mogą  się pochwalić tylko nieliczni. W całym Gdańsku raptem troje uczniów osiągnęło takie lokaty, w tym Zosia i Tymon ????

Wielkie brawa i ogromne gratulacje dla zwycięzców ????

Visitor IP : 3.140.186.241 1 Unknown - Unknown