Konkurs recytatorski - "Poetycki zwierzyniec"

Konkurs recytatorski dla kl. 0 - 3 - "Poetycki zwierzyniec"

14 maja 2014r. odbył się zorganizowany przez Beatę Janecką i Ewę Pilarską konkurs recytatorski dla najmłodszych zatytułowany „Poetycki zwierzyniec". Uczniowie rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: grupy 0a i 0b, klasy Ia i Ib, klasy II i III.

W jury zasiadły: p. Sylwia Borys i p. Jagoda Wieczorek oraz dwie uczennice kl.VI – Karolina Kulińska i Maria Procka.

Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców, ponieważ wszyscy występujący wspaniale recytowali. Po burzliwych naradach

I miejsca przyznano:

Maksymilianowi Norejko z kl. Ob,

Maksymilianowi Kołodziejczykowi z kl. I a

oraz Oliwii Wiszniewskiej z kl. III a.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, z których się cieszyli, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

Warto wspomnieć o dekoracji, która powstała podczas warsztatów przeprowadzonych w grupach 0a i 0b. Wszyscy podziwiali wykonane przez dzieci postacie zwierząt.

Visitor IP : 3.128.78.41 1 Unknown - Unknown