Artykuły

I WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI PIĘCIO- I SZEŚCIOLETNICH "DARY JESIENI"

"DARY JESIENI"

I WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI PIĘCIO- I SZEŚCIO LETNICH

29 października mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach wspaniałe grupy przedszkolaków wraz z sympatycznymi wychowawcami i rodzicami. Do konkursu stawiły się trzy gdańskie przedszkola: PRZEDSZKOLE NR 52, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNO-JĘZYKOWE "MAŁY SKARB" i NIEPUBLICZNE WESOŁE PRZEDSZKOLE "CUDOWNA KRAINA". Nim dzieci przystapiły do prac plastycznych miały okazję pobiegać po sali gimnastycznej, na widok której zrobiły ogromne oczy. Po rozgrzewce nastąpiło powitanie uczestników przez Pana Dyrektora, przekazanie krótkich instrukcji i w końcu skrzaty mogły zabrać się do pracy. W szybkim tempie można było zaobserwować jak powstają na arkuszach jesienne dary. Każda grupa wyróżniała się różnorodnymi pomysłami. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem. Po ciężkich obradach Jury w składzie: Pan Dyrektor Adam Perzyński i praktykantka Pani Katarzyna Klata ogłosili wyniki:

I miejsce zajęła praca grupy z Niepublicznego Wesołego Przedszkola "Cudowana Kraina"

II miejsce zajęła praca grupy chłopców z Przedszkola nr 52 w Gdańsku

III miejsce zajęły dwie prace: grupy z Niepublicznego Przedszkola Muzyczno-Jezykowego "Mały Skarb" oraz grupy dziewczynek z Przedszkola nr 52 w Gdańsku

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do dalszej współpracy :)

Zapraszam do obejrzenia galerii

I miejsce - Niepubliczne Wesołe Przedszkole "Cudowna Kraina"

Visitor IP : 18.220.137.164 1 Unknown - Unknown