Dlaczego Rodzice wybrali naszą Szkołę?

Autorami znajdujących się tutaj wypowiedzi są Rodzice uczniów naszej Szkoły.

Zapraszamy do lektury!

Wybrałam SP 27, ponieważ szkoła została mi polecona przez znajomych jako bardzo przyjazna małym dzieciom, kameralna i oferująca duży wybór zajęć. Zanim podjęłam decyzję byłam w szkole 3 razy i rozmawiałam z Dyrektorem oraz innymi pracownikami. Nie zawiodłam się, moja córka bardzo lubi chodzić do szkoły i czuje się w niej bezpieczna. Moje oczekiwania zostały spełnione. Dziecko rozwija się. Polecam innym rodzicom.

Jolanta Szymkowiak

Szkoła mała i bardzo przyjazna dla dzieci. Nauczyciele znają rodziców jak i dzieci. Szkoła jest bezpieczna.  Na naszą decyzję o posłaniu dziecka wpłynął fakt, że jestem absolwentką tej szkoły. Mam do niej duży sentyment i zaufanie. Znam nauczycieli, którzy tam uczą. Ja i mój mąż mamy z nimi dobry kontakt. Zawsze znajdą dla nas jak i dla naszego synka czas. Szkoła wprowadza dużo zajęć pozalekcyjnych. W trakcie ferii ziowych czy wakacji letnich prowadzi półkolonie. Nasze dziecko się nie nudzi i zawsze z uśmiechem chodzi do szkoły jak i  wraca z niej  do domu. Polecamy!!!

Karolina i Piotr Muller

Już po pierwszej wizycie wyszliśmy z mężem ze szkoły z dużym uśmiechem. Szkoła jakiej szukaliśmy dla syna!!! Miejsce, w którym nie tylko zdobywa potrzebną wiedzę i przepycha się z tłumem rówieśników, ale w którym spotkał ludzi kochających swoją pracę, którzy powodują, że pierwsze lata nauki będzie wspaniale wspominał. SP nr 27 to szkoła z duszą, kameralna i przyjazna zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki zaangażowaniu Pana Dyrektora i Nauczycieli jesteśmy spokojni, że wybraliśmy dla syna to co najlepsze, że ma wszystko aby świetnie się rozwijać i poszerzać swoje zainteresowania. Polecamy z całego serca!

Ewa i Jarek Rucińscy

Dowożę do szkoły moje dziewczyny z Klukowa koło lotniska (ok. 10 km). Dlaczego? Kiedy zapisywałam pierwszą córkę (obecnie jest w 5 klasie) brałam pod uwagę przede wszystkim opinie moich koleżanek oraz kameralność szkoły. Przy zapisywaniu drugiej córki już dobrze wiedziałam, na jaką dobrą szkołę trafiłam. A teraz jeszcze bardziej podoba mi się kierunek rozwoju, jaki ta szkoła obrała. Dla mnie wielką zaletą jest to, że moje dzieci nie są w szkole anonimowe, że są tam bezpieczne i dobrze się czują. Bardzo podobają mi się kolorowe sale i lustra (jak z gabinetu śmiechu) na korytarzach. Jestem zadowolona z kontaktu z nauczycielami, mnogości zajęć pozalekcyjnych i monitoringu oraz zamykanych drzwi, otwieranych przez panie woźne. Nie bez znaczenia ma dla mnie również poziom nauki, ilość konkursów, w których uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę, wysoki poziom języka angielskiego oraz dodatkowy język hiszpański prowadzony przez rodowitego Hiszpana. Koniecznie muszę jeszcze wspomnieć o pełnowymiarowej hali sportowej, dzięki której zajęcia z wychowania fizycznego są prowadzone bardzo różnorodnie oraz o zdrowych i smacznych posiłkach przygotowywanych przez panie kucharki w naszej szkole. „Szczęśliwe dzieciństwo” – hasło przyjęte przez Dyrekcję i Nauczycieli jest tutaj w pełni realizowane. Polecam.

Martyna Kulińska

Gdy byłam na dniach otwartych SP27 atmosfera i kontakt z nauczycielami wydawał się być tak dobry, serdeczny, że aż dla mnie niemożliwy. Dzieci które uczestniczyły w organizacji dni otwartych również bardzo dobrze mówiły o swoich nauczycielach. Na początek przekonało mnie to, że jest to szkoła kameralna, jest blisko, a także chciałam wierzyć ze ta atmosfera jest taka jaką widziałam.

Teraz cieszę się, że moja Weronika chodzi do tej Szkoły ponieważ mam wrażenie, że każdy nauczyciel, czy ten który jest cały czas z dzieciekim, czy ten który jest na świetlicy, albo ten który prowadzi zajęcia gimnastyczne, jest w stanie powiedzieć o mojej Weronice konkretne opinie, czy to postępy, czy uwagi.  Dzieci mają szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych, plastyka, różnego rodzaju zajęcia sportowe, dzięki czemu mają zapewniony ruch. Szkoła jest świetnie wyposażona, jestem pod wrażeniem prac, które Weronika przynosi (świetne materiały i to, że nauczyciele chcą z tymi dziećmi pracować). O każdej porze można z nauczycielem się skontaktować w różny sposób jeśli ma się taka potrzebę. Zwraca sie w szkole uwagę na istotne sprawy, jak ważność strojów galowych, dla rodziców o ważności hymnu narodowego (postawie) - są to bardzo istotne sprawy. A najważniejsze jest to, że nawet jeśli mi coś sie nie podoba, to wiem że mogę iść i to powiedzieć i albo otrzymam wyjaśnienie albo mam przekonanie, że sprawa nie zostanie zakopana.

Justyna Galińska

Ja i moi symowie jesteśmy szczęśliwi, że los związał nas z SP 27. W naszym wypadku był to na początku wybór przypadkowy, za który jednak teraz codziennie dziękujemy opatrzności... Z czystym sumieniem polecam tę szkołę każdemu kto chce, żeby jego dziecko rozwijało się w przyjaznych warunkach, czuło się docenione i spełnione, zaczęło naukę w środowisku, które na stałe wpisze mu skojarzenie w głowę: szkoła = dobre miejsce.

Agnieszka Weissgerber

Visitor IP : 18.190.156.80 1 Unknown - Unknown