UWAGA REMONT!!!

worker.jpg

 

Od poniedziałku 16 października rozpoczyna się remont sali numer 13 oraz szatni.

 

W załączniku zmienione sale dla klas, które według planu mają lekcje w sali nr 13 - TU POBIERZ

AnnaKrause

wicedyrektor

Read More

R

E

M

O

N

T

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Piwnica pod Srebrnikami

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.

Piwnica pod Srebrnikami :) Przyznacie, że sala robi wrażenie! Oryginalne cegły, grafiki sprzed kilkudziesięciu lat, stoły, które pamiętają rodziców naszych aktualnych uczniów:) może również ich dziadków:) dają KLIMAT. Klimat, który wierzymy, że wyzwoli w naszych dzieciach rozwój pasji! Jakich? Hmm wielu... 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.
To tu dzieci będą w ramach zajęć dodatkowych będą rozwijały swoje talenty, szczególnie te artystyczne. Malowanie, rzeźbienie min. w glinie, o to zadba nasza szkolna artystka pani Ewa Pilarska. W sali będą również organizowane zajęcia teatralne, przedstawienia, spotkania, warsztaty. 
Nie ukrywam, że od lat marzyła mi się przestrzeń inna niż wszystkie.

Czytaj więcej: Piwnica pod Srebrnikami

Oferta pracy!

Praca szuka człowieka :)
Poszukujemy osoby na stanowisko sprzątaczki - szczegóły poniżej.

TUTAJ KLIKNIJ W LINK

Dzieje się podczas ferii :)

Nowe oświetlenie w szatniach, lifting :) sali zerówki, rzutnik i wizualizer w sali komputerowej... a to jeszcze nie wszystko!

Miłego wypoczynku w ostatnich dniach ferii :)

szatnie.png

zerówka.png

kompy.png

 

Nowe komputery w pracowni!

15817602_10208415629405227_1018882373_o.jpg

 

 

Mikołaj dojechał i do naszej szkoły! Przy takim prezencie reniferki widać opadły z sił... 23 nowe komputery!!! 

Podziękowania dla WRS Gdańsk! Panie dyrektorze Grzegorz Szczuka bardzo dziękujemy!!!

 

 

 

komp2.jpg

 

Computer Science Education Week 2016

hour-of-code-logo.pngDrodzy Rodziceżyjemy w świecie otoczonyprzez technologięI wiemyże jakikolwiek kierunek nasi uczniowie wybiorą jako dorośli, ich zdolność do osiągnięcia sukcescoraz bardziej zależy od zrozumieniajak działa technologia

Dlatego nasza cała szkoła przyłączyła się do największego eventu w historii: The Hour of Code, podczas Computer Science Education Week (5- 11 grudnia). 

Ponad 100 milionów studentów na całym świecie brało już udział we wcześniejszych edycjach Hour of Code. Założeniem "godziny kodowania" jest złożenie oświadczenia, że nasza szkoła jest gotowa kształtować w uczniach podstawowe umiejętności XXI wieku. Uważamy, że jesteśmy gotowi zrobić to już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami eventu:

hourofcode.com

https://code.org/learn

Prosimy, poświęćcie Państwo w tym tygodniu codziennie po 15 minut (chociaż z doświadczenia wiemy, że kodowanie wciąga : ), wypróbujcie aplikacje zaproponowane na podanych przez nas stronach i wspólnie z Dziećmi odkrywajcie niesamowity świat kodowania!

Dziękujemy i życzymy miłej zabawy!!!

Katedra zajęć komputerowych – pani Ania i pani Daniela

Statystyka

Dzisiaj909
Wczoraj2945
Tydzień18967
Miesiąc49740
Wszystkie2043258

Visitor IP : 107.20.120.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb