Mecz Lechia-Śląsk

plakatZAPRASZAMY NA MECZ PRZYJAŹNI

LECHIA GDAŃSK-ŚLĄSK WROCŁAW!!!

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W odpowiedzi na propozycję Lechii Gdańsk dotyczącej udziału uczniów gdańskich szkół w meczu przyjaźni, pomiędzy Lechią Gdańsk, a Śląskiem Wrocław, chciałbym zorganizować grupę uczniów, która wzięłaby udział w tym wydarzeniu sportowym.

Kilka szczegółów:

- mecz jest bezpłatny, wystarczy wysłać zgłoszenie (1 opiekun na 10 uczniów);

- chcąc zapewnić komfort Państwa dzieciom, chciałbym wynająć autokar, którym pojedziemy na mecz (
oczywiście tym samem autokarem wrócimy) - koszt około 10 zł/osoba;

- z Państwa dziećmi pojadą nauczyciele, którzy zapewnią im opiekę,

- na mecz pojadę oczywiście ja, Adam Perzyński,  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 w Gdańsku

- data meczu 21 października, godzina 14.30 (wyjazd około godz. 13.00, powrót około 17.30).

Gorąco zachęcam do udziału!

Zdaję sobie sprawę, że mecze piłkarskie kojarzą się niestety z "kibolami" i niepokojem na stadionie.

Dzieje się tak dlatego, że większość ludzi nie była nigdy na stadionie i nie zna prawdy o wydarzeniach piłkarskich.

Jest szansa na to, żeby atmosferę Mistrzostwa Europy EURO 2012 przenieść na mecze Lechii Gdańsk.

Jestem przekonany, że razem  przeżyjemy niesamowite emocje!!!

Adam Perzyński

Dyrektor SP 27

W razie pytań, wątpliwości proszę dzwonić 506-028-361

Od jutra zbieramy zapisy na mecz!!!

TUTAJ WERSJA ZGODY NA MECZ

Visitor IP : 18.119.130.218 1 Unknown - Unknown